Czerwiec 2021 - Regionalna Wymiana Doświadczeń

W dn. 18-19 czerwca kolejny raz spotkamy się w gronie oddziałów OSPSBHP, by spędzić dwa pełne emocji i atrakcji dni. Tegoroczna edycja Regionalnej Wymiany Doświadczeń Zawodowych Służby BHP będzie wyjątkowa, ponieważ zostanie zbudowana na REALNYCH doświadczeniach. Po raz pierwszy KAŻDY będzie mógł zostać prelegentem i mieć swoje 5 minut (albo dokładnie tyle, ile potrzebuje). Problemy, z którymi mierzysz się podczas codziennej pracy oraz sposoby, w jaki je rozwiązujesz, to najcenniejsze źródło wiedzy dla nas - behapowców praktyków. Nieważne, czy pracujesz w branży BHP od lat, czy dopiero zaczynasz rozwijać się w tym kierunku. Twoje doświadczenia i przemyślenia staną się początkiem wielkiej dyskusji środowiskowej, której do tej pory w Polsce jeszcze nie było! O czym możesz opowiedzieć?


W dn. 18-19 czerwca kolejny raz spotkamy się w gronie oddziałów OSPSBHP, by spędzić dwa pełne emocji i atrakcji dni. Tegoroczna edycja Regionalnej Wymiany Doświadczeń Zawodowych Służby BHP będzie wyjątkowa, ponieważ zostanie zbudowana na REALNYCH doświadczeniach. Po raz pierwszy KAŻDY będzie mógł zostać prelegentem i mieć swoje 5 minut (albo dokładnie tyle, ile potrzebuje).

Problemy, z którymi mierzysz się podczas codziennej pracy oraz sposoby, w jaki je rozwiązujesz, to najcenniejsze źródło wiedzy dla nas - behapowców praktyków. Nieważne, czy pracujesz w branży BHP od lat, czy dopiero zaczynasz rozwijać się w tym kierunku. Twoje doświadczenia i przemyślenia staną się początkiem wielkiej dyskusji środowiskowej, której do tej pory w Polsce jeszcze nie było!

O czym możesz opowiedzieć?

  • O sposobach egzekwowania stosowania środków ochrony indywidualnej
  • O metodach radzenia sobie z trudnymi pracownikami
  • O komunikacji z pracodawcą i jego podejściem do inwestowania w bezpieczeństwo
  • O prowadzeniu szkoleń i o tym, co rzeczywiście angażuje uczestników
  • O czymkolwiek, co uznasz za wartościowe

Tak, Twój problem na pewno jest ważny, ponieważ dotyczy zachowań i sytuacji, które mają miejsce w prawdziwym życiu, a nie tylko w teorii. Takiej wiedzy nie da się zdobyć z podręczników czy znaleźć w Internecie. Nie musisz się specjalnie przygotowywać. Nie chodzi o formę, ale o treść. Twoje wystąpienie może mieć nawet 3 minuty.

Oprócz wystąpień i dyskusji czekać będą wyzwania w terenie, konkursy, pokazy i wiele innych atrakcji. Wszystkie aktywności przebiegać będą w bezpiecznych warunkach sanitarnych, zgodnych z wytycznymi GIS. Gospodarzem wydarzenia jest tym razem lubelski oddział OSPSBHP.

Jeśli masz pytania, pisz śmiało. Chętnych prelegentów zapraszamy do kontaktu. Zapisać można się do dnia 15 czerwca 2021 lub wyczerpania miejsc.

 

Jeśli w twoim oddziale są osoby chętne podzielić się doświadczeniami zapraszamy do udziału jako współorganizator przedsięwzięcia.

Zgłoszenia pod linkiem:

https://forms.gle/dJJ9rt36G1WC8eZKA

 

Z behapowskimi pozdrowieniami

Andrzej Brygoła

Grzegorz Szałas

--

Z poważaniem,

Andrzej Brygoła
Prezes Zarządu Oddziału w Lublinie
Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby Bezpieczeństwa i Higieny Pracy
tel. 501 022 776
e-mail: lublin@ospsbhp.pl