high quality and large discount of all highqualityreplicawatches online.dedicated qualifications are probably the character to do with ブルームスティック 電子タバコ for sale in usa. O nas - Oddział w Lublinie

Oddział Lublin

Działamy na terenie Województwa Lubelskiego  na podstawie Ustawy Prawo o Stowarzyszeniach.
Zarząd Główny mieści się w Warszawie. Stowarzyszenie realizuje cele statutowe przy wykorzystaniu społecznej pracy członków.

Dbamy o doskonalenie wiedzy i umiejętności naszych członków oraz popularyzację problematyki bezpieczeństwa i higieny pracy.

Stwarzamy warunki do integracji środowiska oraz możliwość wyrażania opinii w sprawach dotyczących nowych rozwiązań prawno - organizacyjnych związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy.

Tworzymy nowe standardy pracy, przestrzegamy zasad etyki zawodowej.

Przyłącz się, działaj razem z nami, poprawiaj warunki pracy swojej i swoich pracowników!