Zebrania informacyjno – sprawozdawcze OSPSBHP Oddział w Lublinie – 11.02.2016 r.

W dniu 11.02.2016 r. w sali wykładowej Wojewódzkiego Klubu Techniki i Racjonalizacji przy ul. Szewskiej 4 w Lublinie odbyło się coroczne zebranie informacyjno – sprawozdawcze OSPSBHP Oddział w Lublinie.

W zebraniu uczestniczyli członkowie OSPSBHP Oddział w Lublinie. Zebranie prowadziła prezes OSPSBHP Oddział w Lublinie Bogumiła Firlej, która przedstawiła sprawozdanie z działalności Zarządu Oddziału za rok 2015. Ponadto zaprezentowała preliminarz Oddziału na rok 2016. Na zebraniu nie zabrakło również omówienia bieżących spraw.

Szczególne zainteresowanie obecnych na zebraniu wzbudziła propozycja organizacji spotkań członków stowarzyszenia związanych ze wzajemną wymianą doświadczeń zawodowych.

Na zebraniu został również przedstawiony plan pracy Zarządu Głównego OSPSBHP na rok 2016. Szczególną uwagę zwrócono na uczestnictwo członków stowarzyszenia na Międzynarodowych Targach Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO 2016.