Rada Stowarzyszenia Lublin 12.04.2024 r.

Rada Stowarzyszenia, która odbyła się w dniu 12.04.2024 r. w Lublinie już za nami.

Uroczystość rozpoczęliśmy od wysłuchania wystąpienia pana Wojciecha Dziedzica - starszego inspektora pracy - specjalisty z Okręgowego Inspektoratu Pracy w Lublinie.

Podczas Rady Prezes Józef Witczak omówił działania podejmowane przez OSPS BHP Zarząd Główny w 2023 roku oraz przedstawił plan działań na rok 2024.

Skrupulatnie zebrane informacje, pokazujące jak szybko się rozwijamy, gdzie jesteśmy, jakie dynamiczne kierunki działania podejmujemy - to wszystko w sposób bardzo czytelny przedstawił Wiceprezes ZG Paweł Kania.

Całodzienny program obejmował również podsumowanie wydarzeń i pracy w 2023 r., które zaprezentowali Prezesi lub Członkowie poszczególnych Oddziałów.

OSPS BHP Oddział w Lublinie jako gospodarze i współorganizatorzy Rady Stowarzyszenia, możemy śmiało powiedzieć, że było to bardzo udane wydarzenie.

Podziękowania kierujemy Partnerowi Wydarzenia Ayming Polska