SEMINARIUM SZKOLENIOWE 10.06.2022

- 10 czerwca 2022 r. - Lublin

Szanowni Państwo.

W dniu 10 czerwca 2022 r. odbędzie się Seminarium szkoleniowe kierowane do pracowników Służby BHP  województwa lubelskiego oraz województw sąsiadujących. Organizatorem jest Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracowników Służby Bezpieczeństwa i Higieny Pracy Oddział w Lublinie, oraz Państwowa Inspekcja Pracy w Lublinie.

Realizując wspólne cele w zakresie propagowania bezpiecznych warunków pracy jak również podwyższenie kwalifikacji zawodowych pracowników organizujemy seminarium na którym tematami wiodącymi będą;

wypadki przy pracy, zdarzenia powstałe w okresie ubezpieczenia wypadkowego, zmiany w sprawie trybu uznawania zdarzenia powstałego w okresie ubezpieczenia wypadkowego.

Program szczegółowy w załączeniu.

Seminariumodbędzie się w Sali Konferencyjne /PZM/ w Lublinie ul. Prusa 8

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Zgłoszenie proszę składać przez link poniżej.

Koszt seminarium jednodniowy 150,- dla członków stowarzyszenia i 190,- pozostałe osoby.

Opłaty za seminarium proszę przekazywać na konto bankowe nr. 91 1750 0012 0000 0000 3443 8412

Termin wpłat do 08.06.2022 r.

Początek seminarium  godz. 9,30

Andrzej Brygoła
Prezes Zarządu Oddziału w Lublinie
Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby Bezpieczeństwa i Higieny Pracy