Seminarium w Zwierzyńcu 27-28.10.2022

Szanowni Państwo,

Zarząd Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby Bezpieczeństwa i Higieny Pracy Oddział w Lublinie
wspólnie z Państwową Inspekcją Pracy w Lublinie organizuje w dniach 27-28 października 2022 roku Seminarium szkoleniowe w Zwierzyńcu.

W programie między innymi następująca tematyka:

1. Wypadki przy pracy – najczęstsze błędy popełniane podczas ustalania okoliczności i przyczyn wypadków przez zespół powypadkowy na tle ustaleń pokontrolnych Państwowej Inspekcji Pracy. Wykład poprowadzi Inspektor Pracy Państwowej Inspekcji Pracy w Lublinie.
  2. Kształtowanie kultury bezpieczeństwa w pracy jako integralna część zarządzania firmą.
  3. Organizacja prac na wysokości w zakładzie pracy – Prace na drabinie - odwieczny problem pracodawców – zajęcia praktyczne.
  4. Pierwsza pomoc – Jak właściwie zorganizować pierwszą pomoc przedlekarską w zakładzie pracy – zajęcia praktyczne.
  5. Zasady skutecznej ewakuacji w przypadku pożaru lub innego miejscowego zagrożenia – zajęcia praktyczne.
  6. Możliwość wymiany doświadczeń oraz wiedzy z przedstawicielem Państwowej Inspekcji Pracy oraz z pracownikami służby bhp
    z województwa lubelskiego oraz z innych województw.
  7. Zwiedzanie Browaru w Zwierzyńcu.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Seminarium szkoleniowym i liczymy na Państwa obecność.

Szkolenie skierowane jest do wszystkich Pracowników Służb BHP będących, jak i nie będących członkami Stowarzyszenia.

Niezwykłe otoczenie Roztoczańskiego Parku Narodowego z pewnością będzie sprzyjało wymianie doświadczeń i uatrakcyjni nasze Seminarium.

Miejsce Seminarium: Hotel Roztocze ul. Partyzantów 11, 22-470 Zwierzyniec

Koszt uczestnictwa, w tym serwis kawowy, obiad, uroczysta kolacja, materiały szkoleniowe:

•   340 zł /członkowie OSPSBHP
  •   390 zł /osoby nie należące do Stowarzyszenia

Forma płatności: przelew na konto Stowarzyszenia nr 91 1750 0012 0000 0000 3443 8412 do dnia 20 października 2022.

Noclegi: Hotel Roztocze

•   125 zł nocleg dla 1 os. w pokoju 2-osobowym
  •   130 zł nocleg dla 1 os. w pokoju 1-osobowym

Śniadanie w cenie nocleguKażdy uczestnik rezerwuje pokój samodzielnie na hasło: „Seminarium BHP” i wnosi opłatę indywidualnie.

Kontakt recepcja hotelu – tel. (84) 600 51 48 oraz 661 725 754,
e-mail biuro@hotelroztocze.com

Zapisy poprzez link rejestracyjny lub telefonicznie do dnia 20 października 2022.

Link do rejestracji na szkolenie

Organizacja Seminarium - osoby do kontaktu:

Beata Małysza – tel. 660 445 273

Małgorzata Gancarz – tel. 507 117 607