seminarium PZM 13-03-2019

Seminarium Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP Odział w Lublinie

W dniu 13.03.2019 r. odbyło się seminarium organizowane przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracowników Służby BHP Odział w Lublinie.

Tematyką seminarium były m.in.:

1. 1. Zmiany przepisów – aktualny stan prawny w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

2. 2. Prawo Pracy – aktualny stan prawny.

3. 3. Najnowsze przepisy w zakresie eksploatacji, napraw i modernizacji urządzeń transportu bliskiego oraz zmiana rozporządzenia w sprawie bezpieczeństwa
    i higieny pracy przy użytkowaniu wózków jezdniowych z napędem silnikowym ze szczególnym uwzględnieniem tematyki uprawnień do kierowania pojazdami.

Państwową Inspekcję Pracy reprezentowali prelegenci:

• - Pani Inspektor Katarzyna Fałek – Kurzyna,

• - Pan Inspektor Waldemar Kawalec,

natomiast Urząd Dozoru Technicznego:

1. - Pan Dyrektor Stanisław Olek.

2. - Pan Marek Hołownia

Seminarium cieszyło się dużym powodzeniem. Licznie przybyli członkowie stowarzyszenia jak również niezrzeszeni pracownicy bhp. Było sporo pytań co pokazało, że poruszane tematy są ważne.

Serdecznie dziękujemy prelegentom oraz wszystkim uczestnikom za udział w seminarium.