Seminarium Janów Lubelski 16-17.09.2016

Z okazji zbliżającego się Dnia Pracownika Służby BHP, obchodzonego 19 września, mamy przyjemność zaprosić Państwa na seminarium organizowane przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracowników Służby Bezpieczeństwa i Higieny Pracy Oddział w Lublinie, które odbędzie się w dniach 16-17 września 2016r. (piątek-sobota)  w Ośrodku Edukacji Ekologicznej Lasy Janowskie ul. Bohaterów Porytowego Wzgórza 35 h w Janowie Lubelskim.

Program seminarium oraz szczegółowe informacje dotyczące kosztów uczestnictwa zawarte są w załącznikach do niniejszego pisma.

Prelegentami seminarium będą przedstawiciele Państwowej Inspekcji Pracy Okręgowego Inspektoratu Pracy w Lublinie, producentów i dystrybutorów środków ochrony indywidualnej oraz specjaliści w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Kartę zgłoszenia uczestnictwa, należy przesłać na adres lublin@ospsbhp.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia 09 września 2016r. (piątek).

Dodatkowe informacje dotyczące seminarium można uzyskać pod numerami telefonów:  603 704 480, 509 275 050.

Zapraszamy wszystkich chętnych do uczestniczenia w seminarium.

Program seminarium Janów.pdf

Karta zgłoszenia.pdf