Rady Ochrony Pracy - 25 sierpnia 2020 r.

Szanowni Państwo,

25 sierpnia 2020 r. podczas posiedzenia Rady Ochrony Pracy, powołanej przy Sejmie RP omawiane były istotne sprawy dotyczące bezpieczeństwa pracy w sektorze budowlanym. Materiał prezentowany był przez przedstawicieli Państwowej Inspekcji Pracy oraz Urzędu Dozoru Technicznego. Materiał w postaci prezentacji został udostępniony przez autorów.

Podczas posiedzenia Rady Ochrony Pracy zostało podjęte stanowisko ROP w sprawie przyjęcia sprawozdania PIP za rok 2019, które również przesyłam do Państwa z prośbą o rozesłania do członków Oddziałów. Proszę zwrócić uwagę na rekomendację ROP w punktach od 2 do 5. Liczę na to, iż podejmiecie Państwo stosowne działania w Oddziałach.

Elżbieta Bożejewicz

Prezes Zarządu Głównego