Kolejne warsztaty BHP

W dniu 17 czerwca 2016 r. Zarząd Oddziału OSPSBHP w Lublinie zorganizował warsztaty dla swoich członków.

,,Ocenę ryzyka zawodowego – podstawy prawne oraz metody oceny ryzyka zawodowego” zaprezentował Pan Tadeusz Bąkała.

Natomiast Pan Piotr Wdowiak omówił  „Statystyczną kartę wypadku” wskazując na problemy i błędy przy jej sporządzaniu. Ponadto przedstawił  przykładowe sporządzenie ZKW na portalu sprawozdawczym GUS.

Warsztaty wzbudziły żywą dyskusję wśród jej uczestników i stały się zaczątkiem zorganizowania kolejnych w przyjętej już formie.

W spotkaniu uczestniczyło kilkunastu członków lubelskiego Oddziału Stowarzyszenia.

Informujemy, że najbliższe seminarium zostało zaplanowane w miesiącu wrześniu 2016 r.

O szczegółach poinformujemy Państwa w najbliższym czasie.

Zarząd OSPSBHP Oddział Lublin