ANKIETA 2021

Szanowni Państwo,

Jak już wspominałam wcześniej, zgodnie z Planem Pracy ZG OSPSBHP na rok 2021, Zarząd Główny OSPSBHP podjął uchwałę o przygotowaniu strategii zarządzania wizerunkiem OSPSBHP. Strategię opracowuje dla naszego Stowarzyszenia specjalista ds. public relations.

Bez Państwa pomocy, w tym znajomości zdania członków OSPSBHP na temat tego jak postrzegają Stowarzyszenie w obecnej chwili, trudno będzie zmieniać nasz wizerunek.

Dla ułatwienia wypowiedzi przygotowana została dla Państwa ankieta, która składa się z pytań otwartych a także metryczki w formie pytań zamkniętych. Liczymy na Państwa pomoc i poświęcenie 15 minut na wypełnienie tej ankiety.

Z góry dziękuję Państwu za odpowiedzialne zaangażowanie w rozwój naszego Stowarzyszenia.

Zwracam się z prośbą do zarządów Oddziałów o rozesłanie tej ankiety do wszystkich członków Stowarzyszyszenia oraz zachęcenie do jej wypełnienia w terminie do 1 lutego 2021 r.

Ankieta jest anonimowa.

Państwa odpowiedzi posłużą jako materiał wyjściowy do opracowania wiarygodnej strategii zarządzania wizerunkiem zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz organizacji.

Poniżej link do ankiety

Z poważaniem,