2020 Pytanie do eksperta 

SZANOWNI PAŃSTWO

Tak jak co roku, również i w tym Zarząd Główny OSPSBHP planował organizację IV już Ogólnopolskiego Forum Służby BHP, które miało być poświęcone służbie bhp 4.0. Niestety w ciągu tych kilku ostatnich miesięcy nasz świat zmienił się całkowicie. Epidemia COVID-19 wpłynęła na życie większości z nas. Niemniej jednak wykazujemy się siłą i wspieramy służbę bhp w potrzebie. Dbając o nasze i Państwa bezpieczeństwo, IV Forum zostaje przeniesione na przyszły rok a nasza działalność zostaje przeniesiona do świata wirtualnego. Chcemy kontynuować dyskusje w gronie ekspertów z różnych dziedzin, na temat współczesnego świata pracy, współczesnej służby bhp w zmieniającym się przemyśle, jej problemów oraz wyzwań, jakim pracownicy służby bhp muszą stawiać czoła w codziennej pracy.

Zarząd Główny OSPSBHP przygotowuje cykl wirtualnych seminariów pt. „Pytania do eksperta”. Pierwsze ze spotkań chcemy poświęcić doradztwu dla pracodawców w świetle epidemii COVID-19.

Program tego seminarium planujemy podzielić na trzy części – trzy półtoragodzinne spotkania, każdorazowo w godz. 14.00 do 15.30. Do udziału zapraszamy naszych Partnerów Wspierających działania OSPSBHP a także członków sieci Forum Liderów i Ekspertów CIOP-PIB.

Osoby, które dokonają rejestracji, otrzymają szczegółowe materiały oraz link do ankiety, w której będzie można zadać pytania do eksperta.

Zaproszenie do udziału w seminarium pn. "Pytania do eksperta" zamieszczamy poniżej. Chcąc zapisać się na seminarium proszę kliknąć "REJESTRACJA ON-LINE"

Liczba uczestników seminarium on-line jest ograniczona i liczy się kolejność zgłoszeń.